hliníkové vestavby do aut

Skladové a regálové systémy od společnosti Logiman s.r.o. vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a zajistí značné časové úspory.

Jsme si vědomi aktuálnosti potřeb snižování nákladů ve firmách a právě dokonalým řízením skladového hospodářství v informačním systému, který lze přizpůsobovat na míru individuálním potřebám, lze zajímavých úspor dosáhnout.

 

Vyrábíme dílenské ponky, pracovní ponky do dílny, skladem držíme kovové dílenské skříně, průmyslový a dílenský nábytek. Navrhujeme, vizualizujeme a realizujeme individuální ergonomické montážní stoly nebo balící pracovní stoly. Technické pracoviště na míru s důrazem na stabilitu, ergonomii a přestavitelnost. Nabídneme profesionální skladové kovové regály, policové regály, regálové systémy do skladů. Realizujeme dílenské vestavby do dodávek a užitkových aut, pojízdá dílna.

 

Regálové systémy instalujeme především do skladů, kanceláří, archivů a výrobních či skladovacích hal. Kvalitní plastové boxy a přepravky s víkem či bez, v mnoha rozměrech a typech pomohou chránit vaše produkty při přepravě i při skladování. Dodáváme také dílenský nábytek, skříně a dílenské stoly s dělicím příslušenstvím v profi kvalitě.

 

Profi pojízdná dílna na míru. Regálové vestavby do aut pro ukládání materiálu i nářadí nabídneme v široké škále možností.

 

 

Vybavení skladů, dílen, aut. Regálové systémy